Smacznie i tanio!

Nasze główne hasło zobowiązuje. Nie korzystamy z mrożonek, półproduktów, chemicznych dodatków. Stawiamy na świeże produkty oraz najwyższą staranność wykonania. Nasza kuchnia zawsze jest czysta, a produkty przechowywane w sterylnych warunkach.

Historia firmy

Cafe – Bar to  firma  istniejąca od 1992 roku, oferująca profesjonalne usługi w zakresie żywienia. Prowadzimy catering dla klientów indywidualnych, szkół i przedszkoli  na terenie Katowic, Chorzowa i miast sąsiednich. Zaufały nam już setki klientów indywidualnych jak również biznesowych, z którymi współpracujemy po dziś dzień. Swoich klientów obsługujemy też w naszych stacjonarnych placówkach.

Nasza placówka

Nasz lokal mieści się w Katowicach w zabytkowym budynku Pałacu Młodzieży przy ulicy Mikołowskiej. Naszym gościom oferujemy duży wybór polskich dań w przystępnych cenach. Nie zapominamy również o tych z Państwa, którzy dbają o linię, dlatego w naszym menu znajdą się też dania dietetyczne oraz wegetariańskie. Dopełnieniem naszej oferty są dania regeneracyjne dla pracowników fizycznych.

Jeśli jest dla Państwa istotna jakość spożywanych dań, to na pewno nie rozczarują Was potrawy przygotowane w naszej kuchni.

Kierownik stołówki: Elżbieta Duda

Szef kuchni: Maria Bajer