Catering dla przedszkoli


 

Jesteśmy specjalistyczną firmą żywienia zbiorowego.

Nasza firma to solidny partner, który będzie wspierać Państwa w prawidłowym żywieniu dzieci przebywających w placówkach edukacyjnych. Oferujemy catering dla szkół i przedszkoli.

Obecnie dowozimy posiłki do kilkunastu placówek na terenie Katowic. Jako profesjonalna firma mająca odpowiednie kwalifikacje i zaplecze jesteśmy w stanie stworzyć i dostarczyć każdą ilość posiłków.

 

W zależności od indywidualnych ustaleń przygotowujemy wyżywienie całodzienne bądź same obiady.

Prawidłowe żywienie dzieci przedszkolnych i szkolnych  należy do najważniejszych czynników wpływających korzystnie na stan ich zdrowia, zdolność uczenia się, aktywność ruchową i samopoczucie. Rosnącemu i rozwijającemu się organizmowi dziecka potrzeba odpowiedniej ilości składników odżywczych,  dlatego też szczególną uwagę przykładamy do prawidłowego układania jadłospisów i doboru produktów, aby sprostać współczesnym wymaganiom dietetyki zgodnych z zasadami Instytutu Żywności i Żywienia. Przy żywieniu wszystkich grup dzieci i młodzieży mamy stale na uwadze wyrabianie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

 


533-706-666

666-565-790

 

 

Zapraszamy do współpracy.

Posiłki przygotowywane w naszej firmie, dostarczane są w gastronomicznych pojemnikach zbiorczych GN oraz w termosach i przewożone przystosowanym do tego samochodem.

W bezpośredniej rozmowie szczegółowo przedstawimy naszą ofertę oraz chętnie poznamy Państwa oczekiwania i potrzeby związane z obsługą cateringową.

 

 

Przykładowy jadłospis.

I śniadanie: Zupa mleczna z płatkami owsianymi. 

II śniadanie: Kanapka z szynką, pomidorem, ogórkiem. 

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, ziemniaki, kotlet drobiowy, marchewka z groszkiem na gęsto. 

Podwieczorek: Drożdżówka z kruszonką wypiek własny lub owoc